Vstrekovanie plastov

Na výrobu plastových komponentov využívame vysokokvalitné vstrekolisy

Jedna z našich hlavných činností je výroba výrobkov z plastov. Výroba plastových komponentov z termoplastických hmôt je zabezpečená v malých a stredných sériách, pričom si klienti môžu vybrať zo širokého portfólia druhov materiálov a farebných odtieňov. V prípade, že nevlastníte formu na vstrekovanie plastov, zabezpečíme vám jej návrh a výrobu. Na výrobu plastových súčiastok zo všetkých bežne používaných termoplastov, využívame vysokokvalitné vstrekolisy Arburg 470 C a Arburg 570 C.

Naše vstrekolisy

VSTREKOLIS

ARBURG ALLROUNDER 470 C
VSTREKOLIS ARBURG ALLROUNDER 470 C
Popis

Osvedčený univerzálny vstrekolis vhodný pre širokú škálu výliskov z termoplastov (vrátane plnených materiálov). Stroj je vybavený 4 pásmami ohrevu vstrekovacej komory s výkonom po 2,2 kW. K výbave stroja patria opcie pre hydraulické (2x) a pneumatické ovládanie ťahačov jadier (3x). Súčasťou lisu je teplovzdušná sušička granulátu a temperovacie zariadenie, ktoré zabezpečuje potrebnú teplotu formy.

Základné technické parametre:
Max. uzatváracia sila: 1 500 kN
Rozmer medzi vodiacimi tyčami: 470 x 470 mm
Max. hmotnosť pohyblivej strany formy: 800 kg
Max. objem dávky: 182 cm3

VSTREKOLIS

ARBURG ALLROUNDER 570 C 2000-800
VSTREKOLIS ARBURG ALLROUNDER 570 C
Popis

Osvedčený univerzálny vstrekolis vhodný pre širokú škálu výliskov z termoplastov (vrátane plnených materiálov). Stroj je vybavený 8 pásmami ohrevu vstrekovacej komory s výkonom po 2,5 kW. K výbave stroja patria opcie pre hydraulické (2x) a pneumatické ovládanie ťahačov jadier (3x).
Súčasťou lisu je teplovzdušná sušička granulátu a temperovacie zariadenie, ktoré zabezpečuje potrebnú teplotu formy.

Základné technické parametre:
Max. uzatváracia sila: 2000 kN
Rozmer medzi vodiacimi tyčami: 570 x 570 mm
Max. hmotnosť pohyblivej strany formy: 1500 kg
Max. objem dávky: 473 cm3