Výroba foriem a nástrojov

Od návrhu formy až po jej výrobu

  • Zastrešujeme celý proces návrhu formy až po jej výrobu
  • Montáž, skúšanie a dopasovanie formy pod jednou strechou
  • Špecializujeme sa na komplexné a tvarovo náročné formy

Návrh a konštrukcia foriem

Pomocou našej špičkovej technológie sme schopní pripraviť návrh foriem a nástrojov podľa zadania klienta a následne navrhnúť samotnú konštrukciu. Primárne sa zameriavame na konštrukciu vstrekovacích foriem na plasty a dokážeme tiež overiť výrobný proces vstrekovania plastov.

Výroba foriem a prípravkov

Po navrhnutí dizajnu foriem a vypracovaní konštrukcie ,poskytujeme aj ďalší nadväzujúci úkon, ktorým je výroba foriem. Pri výrobe foriem dbáme najmä na ich prvotriednu kvalitu. V ToolSquare zabezpečujeme výrobný proces so zameraním predovšetkým na výrobu foriem na vstrekovanie plastov a zinkových zliatin. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam sme však schopní zabezpečiť aj výrobu nástrojov a prípravkov pre technologicky náročnejšie komponenty.

Montáž a dopasovanie

Naše oddelenie nástrojárskych činností zabezpečuje nielen montáž vstrekovacích foriem, nástrojov a prípravkov, ale aj ich dopasovanie, aby boli doručené zákazníkom v požadovanej kvalite.

Okrem výroby foriem, nástrojov a prípravkov, zabezpečujeme taktiež výrobu presných náhradných dielov podľa požiadavky zákazníka.

Skúšanie foriem

Skúšanie foriem je nevyhnutnou súčasťou výrobného procesu foriem . Skúšky vstrekovania plastov vykonávame interne za použitia našich vysokokvalitných vstrekolisov značky ARBURG, ktoré zaručujú opakujúcu sa kvalitu výliskov. Táto technológia nám umožňuje zefektívniť výrob náradia či formy a skrátiť celkový čas dodania hotového produktu zákazníkovi.

Viac ako 20 rokov na trhu